Dodieties savā lidojumā ar Amber Coast helikopteriem

PAR AMBER COAST HELICOPTERS

KĀ TAS SĀKĀS

Sadarbojoties ar "MAMBA AIR" un "UL-Helicharter & Service" kopš 2021. gada Amber Coast Helicopters ir atzīts par oficiālo Ultralight helikopteru dīleri Baltijā. Piedāvājam HC 02, Konner K1, CH77 Ranabot tirdzniecību, servisu un profesionālu konsultēšanu UL licences iegūšanai.

iepazīsti

MŪSU KOMANDU

 • Aleksis Šagbazjans

  Digitālais akselerators
 • Saila Plociņa

  Mārketinga arhitekte
 • Guntars Lapiņš

  Lidojumu atklājējs & līdzdibinātājs
 • Haralds Šagbazjans

  Flotes komandieris & īpašnieks
1 no 4

kā tas viss sākās

DĒLS KĀ LIELĀKAIS MOTIVATORS

90’mito gadu karstgalvīgais autosportists Haralds Šagbazjans, ar 30 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā, 2021. gadā nolēma pieņemt jaunu izaicinājumu, kļūstot par "Amber Coast Helicopters" īpašnieku.

Haralds neslēpj, ka dibinot ACH, viens no svarīgākajiem mērķiem bija būt klātesošam dēlam Aleksim. Alekša mērķis ir kļūt par jaunāko Ultralight helikoptera pilotu un sertificēto instruktoru Latvijā, kas atspoguļo ne tikai viņa personīgās ambīcijas, bet nopietno pieeju karjeras izvēlē.

"Amber Coast Helicopters" ir kļuvis par vietu, kur Aleksis un citi aviācijas entuziasti var saņemt konsultācijas, lai attīstītu savas pilotēšanas prasmes un veicinātu Ultralight helikoptera attīstību Latvijā.

Ģimenes kopīgā misija un aizrautība par aviāciju ir uzņēmuma stūrakmens, kas stimulē piedalīties visas nozares attīstībā un ierakstīt Latviju Ultralight helikopteru nozarē.

Mūsu ekspertīze

Drošība un PIEREDZE

Guntars Lapiņš, Amber Cost Helicopters līdzīpašnieks, uzsāka savu karjeru aviācijā 2006. gadā, iegūstot licenci Kalifornijā, Long Beach. 

2008. gadā viņš ieguva komercpilota licenci helikopteriem (CPL(H)). Guntars ir vadījis dažādus helikopteru tipus, ieskaitot Robinson, Bell un Airbus, oficiāli pilotējot aptuveni sešus tipus, bet neoficiāli – vairāk nekā desmit, tostarp trīs Ultralight aviācijas helikopteru tipus.

Ar kopumā aptuveni 2000 nolidojumu stundām, viņš ir veicis lidojumus visā Ziemeļu puslodē, ieskaitot Āfriku.

Guntara plašā pieredze un aizrautība ar lidošanu iedvesmo ikvienu aviācijas entuziastu, aicinot ļauties savām kaislībām un izveidot karjeru, kas ļauj "lidot pa mākoņiem" katru dienu.

KOMANDAS PIEAUGUMS

ACH KOMANDAI PIEVIENOJUSIES TOPOŠĀ ULTRALIGHT HELIKOPTERA PILOTE

Saila Plociņa ir mārketinga speciāliste un video producente, kuru pa dzīvi vada teiciens “the sky is the limit.”

Uzzinot par iespēju iegūt Ultralight helikoptera licenci, ilgi nedomādama, viņa piekrita jauniem izaicinājumiem. Pēc testa lidojuma un iepazīšanās ar Amber Coast Helicopters komandu, Saila saprata, ka iespēja lidot piepilda ne tikai bērnības sapņus, bet arī lauž stereotipus par Ultralight helikopteriem. Pieredzējuša instruktora Guntara vadībā Saila atklāja, ka lidojuma mērķim nav jābūt tikai adrenalīna meklējumiem.

Pacelšanās gaisā aptur trauksmaino prātu, katras jaunas prasmes apgūšana vairo pārliecību, teorija palīdz daudz plašāk paskatīties uz lietām, kas notiek apkārt, un Amber Coast Helicopters kluba biedri veido komūnas un piederības sajūtu.

Viss kopā veido nebijušu un personību mainošu pieredzi. Saila uzreiz sajuta uzņēmuma vīziju un ar lielu azartu iesaistījās Amber Coast Helicopters ikdienā, lai ne tikai iegūtu Ultralight helikoptera licenci, bet arī palīdzētu Amber Coast Helicopters vīziju nodot citiem.